Referat Kultury Fizycznej i Sportu Kurii Diecezjalnej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach zapraszają do udziału w wydarzeniach organizowanych pod patronatem i z udziałem Ks. Biskupa Mariana Florczyka.

         W sobotę 17 września odbędzie się V Rodzinny Rajd Pieszy po Kielcach. Zbiórka o godz. 9.30 na placu Jana Pawła II. Trasa wiedzie ulicami miasta do Rezerwatu Ślichowice, a następnie do klasztoru na Karczówce, gdzie odbędzie się piknik rodzinny. Po drodze modlitwa za nasze rodziny.

            W następną sobotę, 24 września organizowana jest IV Rowerowa Pielgrzymka na Święty Krzyż. Start z placu Jana Pawła II przy kieleckiej Katedrze o godz. 9.00. Na Świętym Krzyżu weźmiemy udział we Mszy Świętej o godz. 15.00. Po zakończeniu uroczystości istnieje możliwość powrotu do Kielc autokarem.

         Serdecznie zapraszamy do udziału w tych wydarzeniach rodziny, młodzież, grupy parafialne. Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zapisy, które prowadzi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach, Hala Legionów, ul. L. Drogosza 2.

        

            

Ks. Dariusz Gącik 

  WIKARIUSZ GENERALNY         

              Ks. Krzysztof Banasik                                      

            Diecezjalny Referent

Kultury Fizycznej i Sportu