XIII Niedziela zwykła

uzdrowienie

 

1. Dziś po każdej Mszy św. zbierane są podpisy do ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę.
2. Mamy jeszcze kilka  biletów na dzisiejsze Oratorium Piotra Rubika na Kieleckiej Kadzielni.
3. W środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych w tym dniu będzie następujący o godzinie 7.00, 9.00 i 18.00. Ofiary w tym dniu składane przeznaczone są na potrzeby misyjne Stolicy Apostolskiej.       O godz. 7.00 Msza św. w intencji Pana Pawła  naszego organisty
4. W piątek – Pierwszy Miesiąca, Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, oraz o 7.30 i 18.00 z  Nabożeństwem pierwszopiątkowym. Spowiedź na Mszach świętych i popołudniu od godziny 17.30. W tym dniu Mszą świętą o godz. 18.00 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe, które zakończymy Mszą świętą wieczorną. Zachęcamy do indywidualnej adoracji, a plan Jerycha wywieszony jest w gablocie.
5. W sobotę – Pierwsza Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
6. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca – będzie to Niedziela Adoracyjna, a o godzinie 15.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.
7. Rozpoczynając wakacyjny wypoczynek pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. i o Bożych Przykazaniach. Planując wakacje zachęcamy do udziału w pielgrzymkach: rowerowej i pieszej na Jasną Górę.
W czasie wakacji w dni powszednie spowiedź święta będzie przed Mszą św.  wieczorną o godz. 17.40.
8. Chętnych na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem 28 lipca w Częstochowie  wstępu i rezerwacji miejsc w pociągach.
9. Duszpasterstwo nauczycieli zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę na Janą Górę  2 lipca. Informacje w zakrystii i w gablocie.
10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- we wtorek – Św. Ireneusza, Biskupa i Męczennika.
11. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
13. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i naszego Patrona Św. Maksymiliana.