IV Niedziela zwykła

ofiarowanie 1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 z koncertem kolęd wystąpią dzieci z naszych szkół a po Mszy św. o godz. 12.00 również z koncertem kolęd wystąpi zespół A’capella.

2.  Jutro w poniedziałek po Mszy wieczorowej zapraszamy na Krąg Biblijny.

3. W czwartek 02 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania PańskiegoMatki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i o godz. 18.00. Poświecenie gromnic na każdej Mszy świętej. Ofiarami składanymi na tacę w tym dniu wspieramy zakony klauzurowe w naszej diecezji. W tym dniu przypada także Pierwszy Czwartek Miesiąca, o godz. 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny, a później Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

4.  Również w czwartek zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 w intencji Ks. Sławka z podziękowaniem za pracę w naszej Parafii i o Boże Błogosławieństwo w dalszej pracy kapłańskiej. A po Mszy zapraszamy na wspólne parafialne „Kolędowanie” przy szopce z racji zakończenia okresu śpiewania kolęd.

5.  W piątek – Pierwszy Miesiąca, Msze święte o godz. 7.00, a o godz. 7.30 i 18.00 z nabożeństwem pierwszopiątkowym. Spowiedź na Mszach świętych i popołudniu od godz. 17.30.

6.  W sobotę – Pierwsza Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15

7.  W najbliższą niedzielę – niedziela adoracyjna, o godz. 15.30 Zmiana tajemnic Różańcowych.

8. Nasza Parafia wraz z Parafią Łukowa organizuje pielgrzymkę do Włoch w terminie 24.06 – 01.07.2017. Zapisy i informacje w zakrystii.

9. W liturgii wspominamy

we wtorek – św. Jana Bosko, kapłana

w piątek – św. Błażeja, patrona chorób gardła, na każdej Mszy św. specjalne błogosławieństwo

10.   Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

11.  Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.