III Niedziela Wielkiego Postu

korona cierniowa 1. Dziś o godz. 14.00 Msza święta i spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2. Liturgiczną Uroczystość św. Józefa będziemy obchodzić jutro. Msze św. o 7.00, 7.30 i 18.00

3. W czwartek 16 marca Młodzież naszej Parafii z rąk Ks. Biskupa Jana Piotrowskiego przyjęła Sakrament Bierzmowania. Serdeczne podziękowania składamy grupie Rodziców za posprzątanie kościoła. Rodzicom dziękujemy za złożony Dar Ołtarza. Słowa podziękowania także dla Ks. Karola za przygotowanie młodzieży i tej uroczystości.

4. Od dzisiejszego dnia rozpoczynają się zapisy uczniów klas II Gimnazjum do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w roku szkolnym 2017/2018. Zapisy do końca kwietnia u    ks. Karola

5. 25 marca obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia – dzień szczególnej modlitwy w intencji dzieci poczętych i nienarodzonych, których życie w łonie matki jest zagrożone. Msze sw. w tym dniu o godz. 7.00; 9.00 i 18.00       W tym dniu będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego na Mszy świętej o godz. 18.00.

6. Trwa Wielki Post. Zapraszamy na nabożeństwa:

- Drogi Krzyżowej: w piątki o godz. 17.15 – dla Dzieci, i po Mszy świętej o godz. 18.30 – dla Dorosłych i Młodzieży,

- Gorzkich Żali z Kazaniem Pasyjnym: w niedzielę o godz. 16.30

7. Do puszek, które są przy wyjściu z naszego kościoła możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.

8. Nasza Parafia otwiera świetlicę dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy osoby chętne do pomocy w prowadzeniu świetlicy np. pomoc w odrabianiu lekcji czy różne zajęcia sportowe. Informacje w zakrystii.

9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

10. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Maksymiliana na każdy dzień.