IV Niedziela Wielkanocna

 pasterz1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w całym Kościele Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej. Szczególną prośbę kierujemy do wszystkich o modlitwę w intencji nowych i świętych powołań.
2. Dziś o godz. 14.00 Msza święta i spotkanie dla Dzieci i Rodziców przed Pierwszą Komunią świętą oraz  zmiana Tajemnic Różańcowych.
a o godz. 15.30 zapraszamy na Adorację, Koronkę do Miłosierdzia Bożego, konferencje i   Procesję Różańcową do Katedry.
3. W najbliższy czwartek i piątek, w godzinach 12.30-16.30 w Szkole Podstawowej nr 28 przy ul. Szymanowskiego 5 odbędzie się IV Charytatywny Kiermasz Ogrodniczy, z którego dochód w całości przeznaczony zostanie na leczenie chorej 5-letniej Mai.
4. W sobotę 13 dzień miesiąca, który szczególnie poświęcony jest Matce Bożej Fatimskiej. W tym roku przypada 100 rocznica objawień. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18.00 a później Majówka, Różaniec Fatimski i Procesja. Mszę świętą i Słowo Boże wygłosi Ks. Sebastian Wieczorek – Notariusz kurii diecezjalnej.
Również w sobotę o godz. 18.30 w Parafii p.w. matki Bożej Fatimskiej w Dyminach odbędą się diecezjalne obchody 100 lecia objawień fatimskich pod przewodnictwem ks. Biskupa Ordynariusza.

5. W najbliższą Niedzielę o godz. 14.00  Rocznica I Komunii świętej. Spotkanie dla Dzieci przed rocznicą we wtorek o godz. 19.00.

6. Również w najbliższą niedziele o godz.17.00 Msza św. i spotkanie dla Młodzieży , która rozpoczyna przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.
7. Zapraszamy Dzieci i Młodzież do korzystania ze świetlicy parafialnej w następujące dni: wtorek w godz. 16.00-18.00; piątek w godz. 18.30-21.00 i sobotę w godz. 10.00-15.00. Świetlica znajduje się w dwóch salach. Jedna w  podziemiach kościoła – wejście z zewnątrz obok kaplicy św. Maksymiliana, druga sala nad zakrystią - wejście od strony ogródków działkowych.
8. Nasza parafia organizuje pielgrzymki: do Częstochowy i Gidl; 3 czerwca i do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic 10 czerwca. Zapisy i informacje w zakrystii.
9. Nasza parafia organizuje jednodniowy wyjazd dla Dzieci i Młodzieży do Energilandii w Zatorze 20 maja. Więcej informacji w zakrystii i u ks. Zbyszka.
10. Zapraszamy na Majówkę Rowerową z udziałem .Bp Mariana  Florczyka. Informacje w gablocie
12. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
13. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.