XII Niedziela zwykłachlebwino

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Jacka Krzemienia ze Wspólnoty Chleba Życia prowadzonej przez s. Małgorzatę Chmielewską. Wspólnota ta niesie pomoc osobom potrzebującym.

2. W czwartek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Porządek Mszy świętych w tym dniu będzie następujący o godzinie 7.00, 9.00 i 18.00. Ofiary w tym dniu składane przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej. W tym dniu w naszych modlitwach pamiętajmy o Ojcu Świętym Franciszku. O godz. 18.00 msza św. w intencji pana Pawła Naszego Organisty z racji imienin

3. W sobotę – Pierwsza Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.

4. Za tydzień Pierwsza Niedziela Miesiąca – będzie to Niedziela Adoracyjna, a o godzinie 15.30 Zmiana Tajemnic Różańcowych.

5. U progu wakacyjnego wypoczynku pamiętajmy, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy także, że każda niedziela i modlitwa jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Planując wakacje zachęcamy do udziału w pielgrzymkach: rowerowej i pieszej na Jasną Górę.

6. Świetlica parafialna w czasie wakacji czynna we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do 18.00 i w soboty od 10.00 do 13.00

7. Przypominamy, iż możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w dni powszednie na mszach św. porannych w kaplicy św. Maksymiliana i przed Mszą Świętą wieczorną o 17.40 w kaplicy św. Józefa.

8. Pielgrzymka Nauczycieli na Jasną Górę 1-2 lipca. Informacje w gablocie

9.W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w środę – św. Ireneusza, biskupa i męczennika

- w czwartek – św. Apostołow. Piotra i Pawła

10. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.

11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

12. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i naszego Patrona Św. Maksymiliana.