XIII Niedziela zwykła

uzdrowienie 1. W czwartek – Pierwszy Miesiąca, o godz. 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny, a późnej Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

2. W piątek – Pierwszy Miesiąca, Msze święte w tym dniu o godzinie 7.00 i 7.30 i 18.00 z Nabożeństwem pierwszopiątkowym . Spowiedź na Mszach świętych i popołudniu od godziny 17.30. W tym dniu Mszą świętą o godz. 18.00 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe, które zakończymy Mszą świętą w sobotę o godzinie 18.00. Zachęcamy do indywidualnej adoracji, a plan Jerycha wywieszony jest w gablocie.

3. Świetlica parafialna w czasie wakacji czynna we wtorki i czwartki  od godz. 16.00 do 18.00 i w soboty od 10.00 do 13.00

4. Przypominamy, iż możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania w dni powszednie na mszach św. porannych w kaplicy św. Maksymiliana i przed Mszą Świętą wieczorną o 17.40 w kaplicy św. Józefa.

5. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w poniedziałek – święto św. Tomasza, apostoła

- w czwartek – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

- w sobotę – św. Jana z Dukli, prezbitera

6. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.

7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i naszego Patrona Św. Maksymiliana