XXII Niedziela zwykła

tablica

 1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. O godzinie 15.15 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Rozpoczyna się nowy Rok szkolny w związku z tym – zapraszamy Nauczycieli, Wychowawców, Katechetów, Rodziców, Dzieci i Młodzież na Mszę  świętą jutro         4 września na godz. 8.00. Przypominamy, że w ciągu roku szkolnego Msza św. z kazaniem i z błogosławieństwem dzieci w niedzielę o 10.30.
 3. Zapraszamy na spotkanie kręgu biblijnego jutro po Mszy świętej wieczornej.
 4. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych będzie w najbliższą niedzielę          10 września o godz. 30 serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci.  
 5. W czwartek - Pierwszy Miesiąca – o godz. 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny a o godz. 00 Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do Służby Bożej.
 6. W przyszłą niedzielę o godzinie 14.00 Msza święta i spotkanie dla młodzieży, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
 7. W najbliższą sobotę 9 września w Bazylice Katedralnej w Kielcach odbędzie się Diecezjalny dzień ministranta. Zapraszamy do uczestnictwa ministrantów i lektorów. Informacje u ks. Andrzeja.
 8. Również w sobotę zapraszamy Scholę parafialną i wszystkie dzieci chcące śpiewać na próbę o godz. 15.00.
 9. Rajd Pielgrzymkowy na Święty Krzyż będzie 23 września w sobotę. Jak co roku organizujemy grupę z naszej Parafii. Informacje w zakrystii, Zapraszamy.
 10. W najbliższą niedzielę odmówimy Akt poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi. 
 11. W miesiącu październiku będziemy przezywać w naszej parafii Wizytacje Kanoniczną, którą przeprowadzi Ks. Bp. Ordynariusz Jan Piotrowski. W niedzielę 08 października będzie cały dzień w naszej wspólnocie.
 12. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w sobotę – Święto Narodzenia NMP

 1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszego Kościoła.
 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej
 1. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy  Bożego błogosławieństwa.