XXVII Niedziela Zwykła

kwiaty

  1. Dziś obchodzimy w Kościele XVII Dzień Papieski. Podczas Mszy św. będziemy dziękować Bogu za dar Św. Papieża Jana Pawła II a po Mszach św. zbierane będą do puszek ofiary na papieski Fundusz Stypendialny, przeznaczony dla zdolnej młodzieży.
  2. Msza święta i spotkanie z dziećmi i rodzicami dzieci przygotowujących się do I komunii Świętej w przyszłą niedzielę - godz. `14:00
  3. Z okazji zbliżającego się Dnia Edukacji Narodowej zapraszamy nauczycieli i pracowników oświaty na Mszę św. i spotkanie w czwartek 12 października o godz. 18.00
  4. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie w piatek 13 października o godz. 18.00.
  5. Zapraszamy na II Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu Margaretka do Łagiewnik w najbliższą sobotę 14 października. Zapisy i informacje w zakrystii.
  6. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

              - w poniedziałek –                  Bł. Wincentego Kadłubka, Biskupa

              - w środę –                             Św. Jana XXIII papieża

             - w piątek    -                  Bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.

  1. Dzisiejsza niedziela to dzień wizytacji kanonicznej naszej parafii przez księdza Biskupa Jana. Składamy Mu serdeczne podziękowanie za Jego obecność, spotkania  i wspólną modlitwę. Zapewniamy o stałej modlitwie w intencji Pasterza naszej diecezji przez wstawiennictwo św. Maksymiliana – naszego Patrona.