IV Niedziela zwykła

chrzest JCh 1. Dzisiaj podczas Mszy św. o godz. 12.00 i bezpośrednio po Mszy wystąpi z koncertem noworocznych kolęd Szkolno – Gminna Orkiestra Dęta z Morawicy.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godzinie 14.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
3. Dzisiaj po Mszy wieczornej o godz.17.00 odbędzie się informacyjne spotkanie dla zainteresowanych Wspólnotą Domowego Kościoła.
4. Jutro w poniedziałek po Mszy wieczorowej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
6. W czwartek - pierwszy miesiąca. O godz. 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny, a później Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.
7. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu o godz. 7.00, 9.00 i o godz. 18.00. Poświecenie gromnic na każdej Mszy świętej. Ofiarami składanymi na tacę w tym dniu wspieramy zakony klauzurowe w naszej diecezji. W tym dniu przypada także Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź w czasie Mszy Świętych, a popołudniu od godz. 17.15.
8. - W tym dniu podczas mszy o godzinie 18.00 dzieci przygotowujące się do pierwszej komunii świętej otrzymają poświęcone książeczki do nabożeństwa.
9. - po Mszy zapraszamy na kolędowanie- będzie z nami Chór Ministrantów Seniorów z parafii Krzyża św. w Kielcach

10. W sobotę – Pierwsza Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15

11. W najbliższą niedzielę – niedziela adoracyjna, o godz. 15.30 Zmiana tajemnic Różańcowych.
12. W najbliższą niedzielę o 14.00 Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św.
13. Również w najbliższą niedziele w Katedrze o godz. 11.00 rozpocznie się peregrynacja relikwii i ikony bł. .Bartolo Longo. W naszej parafii peregrynacja będzie w niedziele 25 lutego
14. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Składamy podziękowanie za otwarte drzwi domów i mieszkań oraz za ofiary składane na potrzeby naszej parafii.

15. W liturgii wspominamy
        we środę– św. Jana Bosko, kapłana
       w sobotę – św. Błażeja, patrona chorób gardła, na każdej Mszy św. błogosławieństwo świecą

16. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

17. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.