I Niedziela Wielkiego Postu

 1. wielkpostSerdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej, w każdy piątek o godz. 17.15dla Dzieci, a po Mszy świętej wieczornej
  ok. godz. 18.30dla Dorosłych i Młodzieży.
 1. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30
 1. Do puszek przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy
 1. Młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy na obowiązkowe spotkanie w najbliższą niedzielę o godz. 14.00     
 1. W naszej diecezji trwa Peregrynacja relikwii oraz ikony bł. Bartolo Longo - Apostoła Różańca Świętego.  W najblizszą niedzielę 25 lutego na godz. 7.00  relikwie przybędą do naszej Parafii a o godz. 15.00 zostaną przekazane do Domu dla Niepełnosprawnych w Piekoszowie. W tym dniu będziemy również gościć zespół „Czeremszyna” z Tarnopola na Ukrainie.
 1. Również najbliższa niedziela - II Wielkiego Postu, jest niedzielą zwaną „Ad Gentes”, jest to dzień solidarności i modlitwy z misjonarzami, którzy pochodzą z Polski, a pracują na misjach. Naszymi ofiarami składanymi w tym dniu do puszek, będziemy mogli wesprzeć pracę  misjonarzy z Polski.
 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
 • w czwartek – Święto Katedry Świętego Piotra Apostoła
 1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 1. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętego Maksymiliana na każdy dzień.