Poniedziałek Wielkanocny

 1. chrystus5Trwamy w radości Zmartwychwstania Chrystusa. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w sprzątanie i przygotowanie naszego kościoła na święta.

„Bóg zapłać” ks Andrzejowi, dkn Konradowi, panom Stefanowi, Markowi i Krzysztofowi za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.

-„Bóg zapłać” Panom Kościelnym, Pani Organistce, Ministrantom i Lektorom za oprawę liturgiczną podczas Triduum Paschalnego. Różom Różańcowym ,młodzieży i dzieciom za przygotowanie adoracji. Bóg zapłać za podzielenie się święconką - ponad 30 rodzin otrzymało obfite paczki na święta.

 1. W najbliższą niedzielę przypada uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to patronalne święto Caritas. Ofiarami do puszek leziemy mogli wesprzeć dzieła Caritas. Osoby, które włączyły się w wielkopostną jałmużnę, poprzez składanie ofiar do swoich skarbonek, prosimy o przyniesienie ich w najbliższą niedzielę do kościoła.
 1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego dzisiaj przed Mszą o 16.45 a w dni powszednie codziennie przed Mszą świętą wieczorną o godz. 17.45.
 1. W czwartek – Pierwszy Miesiąca, o godz. 15 Różaniec w intencji Ojczyzny, a później Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.
 1. W piątek – Pierwszy Miesiąca, Msze święte o godz. 00 oraz o godz.7.30 i 18.00 z Nabożeństwem pierwszopiątkowym . Spowiedź na Mszach świętych i popołudniu od godz. 17.30.
 1. W sobotę – Pierwsza Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
  o godz. 15.
 1. Przyszłą niedzielę –niedziela adroracyjna o godz. 15.15  zmianą tajemnic różańca
 1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii
 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy trwania w radości Zmartwychwstania Pańskiego.