II Niedziela Wielkanocy

Miłosierdzia Bożego

 

  1. Dziś uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to patronalne święto CARITAS. Naszymi ofiarami do puszek, które są przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć jej działalność. Po Mszy św. możemy ucałować relikwie św. Siostry Faustyny. Osoby, które w ramach jałmużny wielkopostnej przyniosły skarbonki mogą je złożyć do kosza przed ołtarzem.         Z  ołtarzy bocznych możemy zabrać foldery o Bożym Miłosierdziu.
  1. Dziś o godz. 15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych.
  1. Jutro przeżywamy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 00; 9.00 i 18.00. Na Mszy o godz. 18.00 będzie można podjąć Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Z przedsionka kościoła możemy zabrać bezpłatną gazetę na ten temat.
  1. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej
  1. Trwają zapisy uczniów klas VII Szkoły Podstawowej i klas II Gimnazjum z naszej Parafii na kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w roku 2018/2019.Przypominamy, że zapisy tylko do końca kwietnia.
  1. W kaplicy św. Maksymiliana ustawiony jest świecznik wotywny. Zapalanie świecy jest wyrazem naszej ufności i gorącej modlitwy. Świecznik ustawiony jest w ramach testu, który zdecyduje czy jest taka potrzeba w naszej Parafii.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy, by Zmartwychwstały Chrystus obdarzał swą mocą, pokojem, radością i nadzieją.