III Niedziela Wielkanocy

faustyna 1. Dziś przeżywamy Niedzielę Biblijną, która rozpoczyna Tydzień Biblijny, jest to Drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego pod hasłem WEŹ I CZYTAJ w tym roku List św. Pawła do Rzymian. Na ołtarzach bocznych wystawione są koszyki z tekstami z Pisma św. do samodzielnego odszukania i przeczytania. Serdecznie zachęcamy do lektury Pisma świętego.
2. Trwają zapisy uczniów klas VII Szkoły Podstawowej i klas II Gimnazjum z naszej Parafii na kandydatów do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w roku 2018/2019.Przypominamy, że zapisy tylko do końca kwietnia.
3. Dnia 28 kwietnia w sobotę zapraszamy na pielgrzymkę do Niepokalanowa na I Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka i osób modlących się za kapłanów . Informacje i zapisy w zakrystii.
4. Natomiast dnia 2 czerwca w sobotę jest planowana parafialna pielgrzymka do Częstochowy i Leśniowa, połączona ze zjazdem Róż Różańcowych. Informacje i zapisy w zakrystii.
5. Rocznica I komunii św. będzie w niedzielę 13 maja o godz. 14.00
6. Jutro po mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
7. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
8. Jak już wspominaliśmy 17 czerwca 2018 planujemy zorganizować w naszej Parafii Festyn Rodzinny pod Hasłem: Rodzina to Bóg, Honor i Ojczyzna. Celem Festynu jest integracja naszej Parafialnej Wspólnoty, dobra zabawa. W ramach tego spotkania odbędą się Loterie Fantowe, konkursy z nagrodami, występy zaproszonych gości oraz spotkania z przedstawicielami służb mundurowych. Nie zabraknie miejsca na kuchnie regionalną, bigos, grill, ciasto, to tylko przedsmak. Chętnych zapraszamy do współpracy a tych z Państwa którzy mogliby przekazać na ten cel jakieś dary w postaci nagród, gadżetów, słodyczy serdecznie o to prosimy już dziś przekazując wyrazy wdzięczności.
9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
10. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy, by Zmartwychwstały Chrystus obdarzał swą mocą, pokojem, radością i nadzieją.