IV Niedziela Wielkanocy

pasterz 1. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w całym Kościele Tydzień Modlitw o powołania do służby Bożej. Szczególną prośbę kierujemy do wszystkich o modlitwę w intencji nowych i świętych powołań.
2. W najbliższy czwartek i piątek, w godzinach 11.00-16.00 w Szkole Podstawowej nr 28 przy ul. Szymanowskiego odbędzie się Charytatywny Kiermasz Ogrodniczy, z którego dochód w całości przeznaczony jest na leczenie 6-letniej Mai chorej na czterokończynowe porażenie mózgu.
3. Zapraszamy Dzieci i Młodzież do korzystania ze świetlicy parafialnej w następujące dni: czwartek i piątek w godz. 17.00-20.00 i sobotę w godz. 10.00-13.00.
4. Parafia organizuje również wakacyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży.
I – turnus - Zakopane w dniach od 02 do 14 lipca
II- turnus – Władysławowo w dniach od 15 do 27 lipca. Informacje i zapisy w zakrystii.
5. Dnia 28 kwietnia w najbliższą sobotę zapraszamy na pielgrzymkę do Niepokalanowa na I Ogólnopolskie Spotkanie Apostolatu Margaretka i osób modlących się za kapłanów Zapisy jeszcze tylko dzisiaj w zakrystii. Pielgrzymka odbędzie się jeżeli będzie wystarczająca ilość uczestników.
6. Natomiast dnia 2 czerwca w sobotę jest planowana parafialna pielgrzymka do Częstochowy i Leśniowa, połączona ze zjazdem Róż Różańcowych. Informacje i zapisy w zakrystii.
7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w poniedziałek – Uroczystość Św. Wojciecha., głównego patrona Polski . Odpust w parafii św. Wojciecha. Ks. Proboszcz serdecznie zaprasza
.- w środę – święto św. Marka Ewangelisty.
8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.