V Niedziela Wielkanocna

 mbczestochowska 1. Zbliża się miesiąc Maj. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele będziemy odprawiać w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.30, a w niedzielę i uroczystości o godz.16.30. Serdecznie zapraszamy.
2. W czwartek 3 maja będziemy obchodzić Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Nabożeństwo Majowe w intencji Ojczyzny o godz. 16.30. Jest to również Pierwszy czwartek Miesiąca, o godz. 17.00 Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele. Na każdej Mszy Świętej akt oddania naszej Ojczyzny w opiekę Matki Bożej. W tym dniu szczególnie modlimy się w intencji maturzystów, których serdecznie zapraszamy.
3. W piątek – Pierwszy Miesiąca – Msze Święte o godz. 7.00,a o godz. 7.30 i 18.00 z nabożeństwem pierwszopiątkowym . Spowiedź na Mszach Świętych i po południu od 17.15. W ten piątek z racji udzielonej dyspensy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
4. W sobotę – Pierwszą Miesiąca – o godz. 17.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP
5. W niedzielę – pierwsza miesiąca, niedziela adoracyjna. O 15.15 zmiana tajemnic różańcowych.
6. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej będzie w naszej Parafii 13 maja o godz.14.00. Spotkanie przygotowujące do rocznicy w najbliższą niedzielę 6 maja o godz.17.00.
7. Składamy podziękowanie P. Jackowi Hinczy za odnowienie figury Maki Bożej znajdującej się w grocie przed kościołem.
8. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
w poniedziałek – św. Józefa Robotnika – odpust w Sanktuarium na Szydłówku.
w czwartek – św. Floriana
9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w nadchodzącym tygodniu opieki Matki Bożej i św. Maksymiliana.