XIII Niedziela zwykła

wskrzeszenie 1. Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca – jest to Niedziela Adoracyjna,
o godzinie 15.15 Zmiana Tajemnic Różańcowych.
2. W czwartek – Pierwszy Miesiąca, o godz. 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny, a późnej Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.
3. W piątek – Pierwszy Miesiąca, Msze święte w tym dniu o godzinie 7.00 oraz o 7.30 i 18.00 z Nabożeństwem pierwszopiątkowym. Spowiedź na Mszach świętych i popołudniu od godziny 17.15. W tym dniu Mszą świętą o godz. 18.00 rozpoczniemy Jerycho Różańcowe, które zakończymy w sobotę Mszą świętą o godzinie 18.00. Zachęcamy do indywidualnej adoracji, a plan Jerycha wywieszony jest w gablocie.
4. W sobotę – Pierwsza Miesiąca, Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP wyjątkowo z powodu ślubu po Mszy wieczornej o godz. 18,30.
5. U progu wakacyjnego wypoczynku pamiętajmy, że od Boga i Jego przykazań nie ma wakacji. Nie zapominajmy także, że każda niedziela i modlitwa jest drogowskazem na wakacyjnej drodze. Planując wakacje zachęcamy do udziału w pielgrzymkach: rowerowej i pieszej na Jasną Górę.
6. Jutro to jest 2 lipca 40 dzieci z naszej parafii wyjeżdża na wakacyjny wypoczynek w góry. Wyjazd godz. 8.30 z parkingu przy Stadionie Korony na ul. Ściegiennego. Życzymy by ten czas był dla nich dobry i pełen wrażeń.
7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- we wtorek - Św. Tomasza Apostoła
- w piątek - bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
9. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
10. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i naszego Patrona Św. Maksymiliana.