XXII Niedziela zwykła

tablica 1. Rozpoczyna się nowy Rok szkolny w związku z tym – zapraszamy nauczycieli, wychowawców, katechetów, a w sposób szczególny Rodziców, Dzieci i Młodzież na Mszę Św. 03 września w poniedziałek na godz. 8.00.. Przypominamy, że w ciągu roku szkolnego Msza św. z kazaniem i z błogosławieństwem dzieci w niedzielę o 10.30
2. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych będzie w najbliższą niedzielę 9 września o godz. 10.30 serdecznie zapraszamy wszystkie Dzieci.
3. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego godz.18.30
4. We czwartek - Pierwszy Miesiąca – o godz. 17.15 Różaniec w intencji Ojczyzny a o godz. 18.00 Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do Służby Bożej.
5. W piątek - Pierwszy Miesiąca – Msze święte o godz. 7.00 a o godz. 7.30 i 18.00 z Nabożeństwem pierwszo piątkowym. Spowiedź na Mszach świętych a popołudniu od godz. 17.15. W tym dniu również o godz. 18.00 rozpoczniemy kolejne Jerycho Różańcowe, które zakończymy w sobotę przed Mszą Św. wieczorną.
6. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 spotkanie Scholii młodszej. O godz. 11.00 spotkanie z ministrantami i kandydatami na ministrantów.
7. W przyszłą niedzielę o 14 msza święta i obowiązkowe spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.
8. W niedzielę po Mszy świętej o godz. 14.00 spotkanie zespołu młodzieżowego.
9. Są jeszcze wolne miejsca na naszą parafialną pielgrzymkę na Ukrainę. Zachęcamy do wyjazdu i pielgrzymowania śladami Polskości. Zgłoszenia można dokonać do jutra włącznie. Osoby które zadeklarowały swój wyjazd prosimy o uzupełnienie danych i wpłatę należności do przyszłej niedzieli włącznie.
10. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w poniedziałek – Św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.
- w sobotę – Święto Narodzenia NMP
11. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz naszego Kościoła.
12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej
13. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa.