XXX Niedziela zwykła

znicz 1. Dziś w Kościele przeżywamy Uroczystość Rocznicy Poświęcenia własnego Kościoła. Dziękujemy za dar tej świątyni. Modlimy się za wszystkich budowniczych i ofiarodawców. Prosimy o niebo dla zmarłych budowniczych tej świątyni dla + ks. Prałata Józefa Zbroszczyka a dla żyjących o Boże błogosławieństwo.
2. Dziś o godz. 14.00 Msza święta i spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
3. Miesiąc Listopad to szczególny czas pamięci o zmarłych. Jedną z form tej pamięci jest modlitwa Kościoła - modlitwa wspominkowa w której wspominając imiona naszych zmarłych polecamy ich Bożemu miłosierdziu. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Kartki na wypominki wyłożone są na ołtarzach w bocznych kaplicach.
4. W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.00; 9.00; 10.30; 12.00 i 17.00. Nie będzie Mszy Św. o godz. 14.00. Przypominamy o obowiązku uczestniczenia we Mszy Św.
5. Również w czwartek - Pierwszy Miesiąca –o godz.16.15 Różaniec w intencji Ojczyzny a o godz. 17.00 Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do Służby Bożej.
6. W piątek -2 listopada wspominamy Wiernych Zmarłych. Msze Św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 i o 18.00. Po Mszy św. wieczornej procesja ze stacjami modlitw za zmarłych- prosimy przyjść ze światłem.
7. Również w piątek - Pierwszy Miesiąca – w związku że jest to Dzień Zaduszny nabożeństwo pierwszo piątkowe po Mszy o 7.00 i o 18.00.
Spowiedź na Mszach świętych a popołudniu od godz. 17.15.
8. W sobotę - Pierwsza Miesiąca – nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 17.15.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy dobrego tygodnia i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień