VIII Niedziela zwykła

 1. 40dniDzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – niedziela adoracyjna. O 15.15 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Dziś o 17.00 Msza Święta i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania.
 3. W środę razem z całym Kościołem rozpoczniemy okres Wielkiego Postu.
  W Środę Popielcową, Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00, na każdej Mszy posypanie głów popiołem Przypominamy, że w Środę Popielcową  obowiązuje post ścisły.
 4. Jednocześnie rozpoczniemy przygotowanie modlitewne w intencji czekających nas w kwietniu Misji Parafialnych. Proszą o dobre owoce Misji.
 5. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej, w każdy piątek wielkiego o godz. 17.15dla Dzieci, a po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30
  dla Dorosłych i Młodzieży.
 6. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na Gorzkie Żale z Kazaniem Pasyjnym
  o godz. 16.30
 7. W czwartek – Pierwszy miesiąca17,15 Różaniec w intencji Ojczyzny a następnie Msza św. za Ojczyznę i nowe powołania do życia konsekrowanego
 8. W przyszłą niedzielę o 14.00 Msza Święta oraz obowiązkowe spotkanie dla rodziców i kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 9. Publiczne przedszkole prowadzone przez Siostry ze Zgromadzenia Kolegium Świętej Rodziny przy ul. Prostej zaprasza dzieci do oddziałów przedszkolnych. Informacje na plakacie.
 10. W liturgii wspominamy:

- w poniedziałek – św. Kazimierza Królewicza

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 2. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętego Maksymiliana na każdy dzień.