Poniedziałek Wielkanocny

  1. chrystus5Trwamy w radości Zmartwychwstania Chrystusa. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w sprzątanie i przygotowanie naszego kościoła na święta.

„Bóg zapłać” ks. Andrzejowi, ks. Piotrowi, dkn Ireneuszowi, panom Stefanowi ,  Krzysztofowi i Marcinowi oraz Pani Magdalenie za przygotowanie Ciemnicy i Grobu Pańskiego, dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego.

-„Bóg zapłać” Panu Kościelnemu, Pani Organistce, Ministrantom i Lektorom  i tym wszystkim którzy włączyli się w oprawę liturgiczną podczas Triduum Paschalnego. Różom Różańcowym ,młodzieży  za przygotowanie adoracji. Bóg zapłać za podzielenie się święconką - ponad 35 rodzin otrzymało obfite paczki na święta przygotowane przez grupę charytatywna naszej Parafii

  1. W najbliższą niedzielę przypada uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to patronalne święto Caritas. Ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć dzieła Caritas w naszej Diecezji. Osoby, które włączyły się w wielkopostną jałmużnę, poprzez składanie ofiar do swoich skarbonek, prosimy o przyniesienie ich w najbliższą niedzielę do kościoła.
  1. Chrzcielnica w naszym kościele zyskała pokrywę odlaną z brązu przestawiającą chrzest Jezusa. Składam serdeczne podziękowanie Panu Pawłowi Witkowskiemu za zaprojektowanie i wykonanie tejże pokrywy. Pewnej osobie i Różom Różańcowym za jej ufundowanie.
  1. Dziś w naszej parafii Diakon Ireneusz kończy swoją praktykę diakońską przed święceniami kapłańskimi. Składamy Mu serdeczne „Bóg zapłać” za pomoc
    w katechezie i pracach duszpasterskich w parafii. Życzymy wielu łask Bożych na każdy dzień i czekamy na święcenia i zarazem zapraszamy na Mszę świętą prymicyjną do naszej Wspólnoty Parafialnej.
  1. Nowenna do Miłosierdzia Bożego dzisiaj przed Mszą o 16.45 a w dni powszednie codziennie przed Mszą świętą wieczorną o godz. 17.45.  
  1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy trwania w radości Zmartwychwstania Pańskiego.

 

 

 

Przyjmujemy Pana Jezusa katechizm podręcznik do religii