IV Niedziela Wielkanocy

1.pasterz Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna w całym Kościele Tydzień Modlitw
o powołania do służby Bożej. Prośmy Boga w intencji nowych i świętych powołań.
2. Msza św. i spotkanie dzieci przed Pierwszą Komunia św. dzisiaj o godz. 14.00
3. Kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich Rodziców zapraszamy na obowiązkowe spotkanie dzisiaj po Mszy o godz.. 17.00
4. Czcicieli Matki Bożej zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie jutro 13 maja o godz. 18.00 – Msza św. z kazaniem , różaniec i procesja. Nabożeństwu będzie przewodniczył Rektor naszego Seminarium Duchownego ks. dr. Paweł Tambor.
5. We wtorek po Mszy wieczornej spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.
6. Spowiedź dla dzieci i rodziców przed rocznicą pierwszej Komunii Świętej w najbliższy piątek 17 maja o godz. 16.00.
7. Zapraszamy na majówkę rowerową z Kielc do Borkowa z udziałem ks. bp Mariana Florczyka w sobotę 18 maja. Informacje w gablocie.
8. Charytatywny Kiermasz Ogrodniczy na leczenie i rehabilitację dla chorej Mai będzie w dniach 16-17 maja w godz. 11.00- 17.00 w szkole Podstawowej nr 28
9. W najbliższą niedzielę na Mszach o godz.. 9.00; 10.30 i 12.00 wystąpi zespół „Józefowe Kwiatki” z parafii św. Józefa Robotnika na Szydłówku.
10. Na sobotę 01 czerwca planowana jest parafialna pielgrzymka do Częstochowy, połączona ze zjazdem Róż Różańcowych. Informacje i zapisy w zakrystii.
11. Również w sobotę 01 czerwca planowany jest wyjazd na czuwanie młodych do Lednicy. Informacje u ks. Piotra. Zapisy w zakrystii.
12. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- we wtorek – św. Macieja Apostoła
- w czwartek – św. Andrzeja Boboli, prezbitera, męczennika, Patrona Polski
13. Dziękując za wszelkie ofiary na potrzeby Parafii zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
14. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.