Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

 1. duchswDziś przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy w Kościele okres Wielkanocy.
 • Jutro drugi dzień Zielonych Świąt –oddawać będziemy cześć NMP Matce Kościoła. Msze święte w tym dniu 7.00, 7.30 i 18.00
 1. Męski Różaniec dzisiaj o 12.15 na placu NMP obok Katedry, następnie o 13.00 Msza św. i Marsz dla Życia i Rodziny. Serdecznie zapraszamy do licznego udziału.
 2. Nabożeństwa czerwcowe do Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszy wieczornej o 18.30 a w niedzielę o 16.30
 3. Parafialny Festyn Rodzinny odbędzie się w niedzielę 23 czerwca. Osoby chętne do pomocy w przygotowaniu festynu prosimy o kontakt z ks. Andrzejem.
 4. W ramach akcji pomocy Misjom odbędzie się zbiórka elektrośmieci. Możemy je przynosić od jutra do środy i składać w wyznaczonym miejscu na parkingu obok kontenerów. W czwartek zostaną zabrane.
 5. Czcicieli Maki Bożej zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie w czwartek 13 czerwca o godz. 18.00. Nabożeństwu będzie przewodniczył Ks. dr Artur Skrzypek – Dyrektor Duszpasterstwa Rodzin Naszej Diecezji.
 6. Msza święta i spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania  przyszłą niedzielę o godzinie 14.00
 7. Dzieci zapisane na wyjazd parafialny do Energylandii prosimy o odebrania w zakrystii zgody rodziców na ten wyjazd.
 8. W liturgii wspominamy

we wtorek – św. Barnabę  apostoła

w środę – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana

w piątek – bł. Michała Kozala, bp i męczennika

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 2. Składamy Bóg zapłać za wszelkie ofiary na potrzeby naszej Parafii.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.