XIX Niedziela zwykła

maksymilian   1. Składamy serdeczne podziękowanie tym rodzinom i osobom, które przyjęły pielgrzymów na nocleg.
2. Wszystkich czcicieli Matki Bożej zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie we wtorek 13 sierpnia o godzinie 18.00, nabożeństwu będzie przewodniczył ks. Profesor Przemysław Kantyka, wykładowca KUL
3. W środę 14 sierpnia –Uroczystość Odpustowa w naszej Parafii ku czci św. Maksymiliana Marii Kolbe. Msze święte w tym dniu o godzinie 7.00, 9.00 i uroczysta Suma Odpustowa o godzinie 18.00, której będzie przewodniczył Ks. Biskup Andrzej kaleta. Na każdej Mszy świętej akt oddania naszych Rodzin i całej Parafii przez orędownictwo Św. Maksymiliana i ucałowanie relikwii Naszego Patrona. Umiejmy znaleźć czas na Mszę św. w tym szczególnym dla naszej Parafii dniu.
4. W związku z odpustem prosimy o pomoc w sprzątaniu kościoła przed tą uroczystością jutro - w poniedziałek od godziny 8.00.
5. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze święte jak w każdą niedzielę. Na każdej Mszy świętej błogosławieństwo kwiatów, ziół i owoców.
6. Z racji tej uroczystości kancelaria parafialna w czwartek będzie nieczynna.
7. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:
- w sobotę – św. Jacka, prezbitera
8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
10. Wszystkim Parafianom i Gościom w nadchodzącym tygodniu życzymy Bożego Błogosławieństwa oraz opieki naszego patrona św. Maksymiliana.