kielichchleb

XXXI Niedziela zwykła

  1. Dzisiejsza niedziela pierwsza miesiąca jest niedzielą adoracyjną. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.15 zmiana tajemnic różańcowych.
  1. W sobotę przypada 11 rocznica Konsekracji Naszego Kościoła w związku tym w najbliższą niedzielę będziemy dziękować Bogu za dar tej świątyni.
  1. W najbliższą niedzielę 10 listopada będziemy gościć w naszej Parafii ks. Jacka Krzemienia ze Wspólnoty Chleba Życia prowadzonej przez siostrę Małgorzatę Chmielewską. Wspólnota ta niesie pomoc potrzebującym.
  1. Również najbliższa niedziela jest dniem modlitw za prześladowany kościół w Sudanie. W kolejną niedzielę 17.11 ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”
  1. Msza św. i spotkanie młodzieży, która przygotowuje się do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 10 listopada o godz. 14.00
  1. Dzieci, które uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych prosimy o przyniesienie w tym tygodniu plansz z naklejkami. Za tydzień na Mszy o 10.30 otrzymają nagrody
  1. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

      - w poniedziałek – św. Karola Boromeusza

      - w sobotę  – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;

 9. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.

  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy  Bożego błogosławieństwa . opieki Matki Bożej i ś. Maksymiliana na każdy dzień.