IV Niedziela zwykła

ofiarowanie    1. Przeżywamy dziś święto Ofiarowania Pańskiego - Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Mszy świętej. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego oraz pierwsza niedziela miesiąca. Ofiarami na tacę wspieramy zakony klauzurowe w naszej diecezji, które poprzez swą modlitwę wypraszają łaski dla całego świata. O godzinie 15 zmiana tajemnic różańcowych oraz doroczny opłatek Róż Różańcowych.

  1. Kończy się dziś również okres śpiewania kolęd, dlatego zapraszamy na wspólne kolędowanie przy szopce po Mszy wieczornej o 17.45.

 3. W czwartek - pierwszy miesiąca. O godz. 15 Różaniec w intencji  Ojczyzny, a później Msza święta za Ojczyznę i o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

  1. W piątek – pierwszy miesiąca. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa po Mszy świętej o 7.30 oraz 18.00. Spowiedź podczas Mszy świętych porannych oraz popołudniu od godziny 17.15.
  1. Składamy serdeczne podziękowanie pewnej osobie za ofiarowanie 1800 zł na potrzeby Parafii.
  1. Po zakończeniu roku szkolnego w dniach 30 czerwca – 7 lipca nasza parafia współorganizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej. Szczegóły i informacje w zakrystii.
  1. W liturgii wspominamy:
  • w środę – św. Agaty, dziewicy i męczennicy- poświęcenia chleba po Mszach św.
  • w czwartek – św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej i Św. Maksymiliana na każdy dzień.