VI Niedziela zwykła

40dni  1. Gościmy dziś w naszej wspólnocie Siostry Sercanki, które opowiedzą o swojej pracy wśród młodzieży, a po Mszach dobrowolnymi ofiarami do puszek będziemy mogli wesprzeć prowadzoną przez Siostry bursę dla studentek.
2. Również dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Droga Krzyżowa na Święty Krzyż w tej intencji w piątek 28 lutego o godz. 18.00 z kościoła w Nowej Słupi. Informacje na plakacie.
3. W najbliższą środę razem z całym Kościołem rozpoczniemy okres Wielkiego Postu.
W Środę Popielcową, Msze święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy posypanie głów popiołem na znak pokuty. Przypominamy, że w Środę Popielcową obowiązuje post ścisły.
4. W Wielkim Poście zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie Drogi Krzyżowej, w każdy piątek o godz. 17.15 dla Dzieci, a po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30 dla Dorosłych i Młodzieży.
5. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 16.30.
6. W przyszłą niedzielę – pierwsza miesiąca, niedziela adoracyjna. O godzinie 15.15 Zmiana Tajemnic Różańcowych, a o 17.00 Msza święta i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.
7. Małżeństwa pragnące przeżywać razem tegoroczny okres Wielkiego Postu zachęcamy aby pozostały po Mszy św. Chcemy zaproponować dla nich Zdrapkę Wielkopostną, które zawiera ciekawe zadania, aby stawać się lepszym. Ks. Piotr opowie na czym polega to zadanie.
8. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
9. Bóg zapłać za ofiary składana na potrzeby naszej Parafii.
Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętego Maksymiliana na każdy dzień.