III Niedziela Wielkiego Postu

  1.  przemienienieW związku z nadzwyczajna sytuacją związaną z szerzącą się w świecie zarazą ks. biskup wydał dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we mszy świętej. Z jej treścią można się zapoznać w gablocie lub na naszej internetowej stronie parafialnej. Również jest zarządzenie Organów Państwowych aby do 50 osób ograniczyć zgromadzenia liturgiczne. Dotyczy to również pogrzebów.
  2. Uczestnictwo w Drodze Krzyżowej, piątek o godz. 17.15 – dla Dzieci, a po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.30 dla Dorosłych i Młodzieży, oraz w  Gorzkich Żalach z Kazaniem Pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.30.( maksymalna liczba osób 50) Bardzo prosimy aby z racji tej wyjątkowej sytuacji pomodlić się w domach.
  3. W piątek 19 marcaUroczystość św. Józefa. O godz. 18.00 Msza św. w intencji ks. Józefa Zbroszczyka-  od Kół Różańcowych. Pamiętajmy o pierwszym Proboszczu i budowniczym kościoła  w naszych modlitwach
  4. Do puszek, które są przy wyjściu z kościoła możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy.
  5. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństw, opieki Matki Bożej i Świętego Maksymiliana na każdy dzień. Prośmy Boga aby zachował nas od epidemii koronowirusa.