IV Niedziela Wielkiego Postu

  1. krzy6Przypominamy ,że w związku z nadzwyczajna sytuacją związaną z szerzącą się w świecie pandemią ks. Biskup wydał dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej. Możemy uczestniczyć we Mszach transmitowanych przez radio i telewizję.
  2. Msze św. i zmówione intencje mszalne w naszym, kościele są sprawowane według stałego porządku zarówno w niedzielę jak i w dni powszednie, również nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Według zarządzeń Organów Państwowych może w nich uczestniczyć do 50 osób – osoby, które uczestniczyły w Mszach nadawanych prze Media mogą w naszym kościele przyjąć komunię św. między Mszami niedzielnymi (8.45; 10.15; 11.45; i 45)
  3. W środę  Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia – Msze św. o godz. 00; 9.00 i 18.00. Duchową Adopcję Dziecka Poczętego możemy podjąć na Mszy św. o godz. 18.00 bądź z racji zaistniałej sytuacji indywidualnie w naszych domach
  4. Planowane Rekolekcje Wielkopostne mające się rozpocząć w przyszła niedzielę zostały odwołane. Zachęcamy aby skorzystać z rekolekcji transmitowanych przez Media. Na naszej internetowej stronie parafialnej zamieszczamy relację niektórych nabożeństw i Mszy  św. Również zamieścimy nauki rekolekcyjne , które dla nas wygłosi ks. Adam Wilczyński - Ojciec Duchowny naszego Seminarium, który miał prowadzić całe rekolekcje.
  5. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła można nabywać baranki wielkanocne z białej czekolady możemy też nabywać prasę katolicką.
  6. Do puszek, które są przy wyjściu z kościoła możemy składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństw, opieki Matki Bożej i Świętego Maksymiliana na każdy dzień. Prosimy wszystkich o modlitwę do Boga o zaprzestanie pandemii koronawirusa