II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

chrystus miłosierny 1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia, który jest szczególnym czasem głoszenia i świadczenia miłosierdzia. Zachęcamy aby w tym tygodniu Koronką do Bożego Miłosierdzia prosić o ustanie epidemii.

  1. Od jutra wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące udziału w liturgii. W naszym kościele po przeliczeniu powierzchni i wydzieleniu miejsca 1 osoby na 15 m2, może przebywać do 70 osób jednocześnie. Prosimy i stosowanie się do zasad bezpieczeństwa - pamiętając o zachowaniu bezpiecznej odległości i obowiązku zakrywaniu ust i nosa również podczas Liturgii. Odsłaniamy tylko w czasie przyjmowania komunii świętej. Możemy również przyjmować komunię św. na odkrytą rękę
  1. W każdy wtorek Nowenna do Św. Maksymiliana a w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do tego, aby poprzez taką formę modlitwy wyznawać i umacniać swoją wiarę i modlić się o ustanie zarazy.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła. Zarówno te w kościele jak i przesłane na konto Parafii.
  1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy, by Zmartwychwstały Chrystus obdarzał swą mocą, pokojem, radością i nadzieją.