V Niedziela Wielkanocna

  1. podzielsie Przygotowanie do Bierzmowania i Pierwszej Komunii Świętej odbywać się będzie internetowo. Dzisiaj o 14.00 będzie Msza św. i spotkanie dla młodzieży klas VIII –będą transmitowane na stronie naszej Parafii. Rozpoczynamy również internetowe zapisy uczniów klas VII do przyjęcia Bierzmowania w 2021 roku. Deklaracje trzeba pobrać ze strony parafialnej. Osoby zainteresowane prosimy o zapoznanie się z informacjami.
  1. W środę zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, któremu będzie przewodniczył Artur Skrzypek – dyrektor Duszpasterstwa Rodzin naszej Diecezji. Rozpoczniemy nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, następnie Msza św. z kazaniem, różaniec  i zakończymy Apelem Jasnogórskim . Z racji epidemii nie będzie procesji  
  1. Spotkanie kręgu biblijnego w poniedziałek po mszy wieczornej.
  1. Biskup Ordynariusz zachęca do modlitwy w intencji Ks. Parałata Henryka Jagodzińskiego – kapłana naszej Diecezji, który został mianowany Arcybiskupem i Nuncjuszem Apostolskim. Również wraz z papieżem Franciszkiem zachęcają aby dzień 14 maja -czwartek – był w całym kościele dniem postu i modlitwy o ustanie epidemii. Więcej informacji w gablotach.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w czwartek – święto św. Macieja Apostoła

- w sobotę – święto św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, Patrona Polski

  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  1. Dziękujemy za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii, również te przesłane na konto parafialne.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w nadchodzącym tygodniu opieki Matki Bożej i wielu łask od Boga.