XII Niedziela zwykła

podzielsie 1. W związku z trwającym czasem epidemii przypominamy aby podczas udziału w nabożeństwach przestrzegać przepisów sanitarnych. Wewnątrz budynków zasłaniamy usta i nos a uczestnicząc na zewnątrz zachowujemy bezpieczną odległość.
2. Dziś po Mszy o 14.00 obowiązkowe spotkanie dla dzieci i rodziców przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. oraz młodzieży przygotowującej się do Bierzmowania i ich rodziców. (w spotkaniu można również uczestniczyć poprzez transmisję na stronie parafialnej)
3. W najbliższy wtorek 23 czerwca obchodzimy dzień Ojca. Wszystkich Ojców obejmujemy naszą modlitwą.
4. Miesiąc czerwiec to czas imienin Ks. Piotra, ks. Jana i pana Jana naszego kościelnego. Msza święta w intencji solenizantów będzie w czwartek o godzinie 18.00.
5. W piątek – zakończenie roku szkolnego. W czasie Mszy świętej o 7.30 będziemy się modlić w intencji dzieci, młodzieży, nauczycieli i rodziców.
6. W najbliższą niedzielę w naszej Wspólnocie po Mszach św. odbędzie się kwesta na rzecz hospicjum Matki Teresy z Kalkuty w ramach akcji „Pola Nadziei”. Słowo Boże będzie głosił ks. Stanisław Słowik – dyrektor kieleckiej Caritas,.
7. W liturgii wspominamy: w środę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela a w sobotę - wspomnienie NMP Nieustającej Pomocy
8. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
9. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.
10. Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia a Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego i błogosławionego tygodnia.