XVIII Niedziela zwykła

 

 1. maksymilianDziś Pierwsza Niedziela miesiąca – Niedziela Adoracyjna. O godz. 15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych.
 2. W środę rozpoczniemy przygotowania modlitewne do Uroczystości św. Maksymiliana. Nowenna do naszego patrona po Mszach św. wieczornych. Tradycyjnie każda rodzina otrzyma zaproszenie, które rozniosą ministranci.
 3. W czwartek - pierwszy miesiąca. O 17.15 Różaniec za Ojczyznę, o 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny i o nowe powołania do Służby Bożej.
 4. Również w czwartek 06 sierpnia wyruszy piesza pielgrzymka na Jasna Górę. W tym roku w formie sztafety poszczególnych grup. Poprzez naszą modlitwę włączmy się duchowo w to pielgrzymowanie.
 5. W piątek – pierwszy miesiąca. Spowiedź na Mszach św. porannych i po południu od 17.15. Po Mszy Św. wieczornej rozpoczniemy Jerycho Różańcowe, które będzie w piątek do 21.00 a w sobotę od 6.30 do godz. 18.00.Program Jerycha w gablocie. Zachęcamy serdecznie od udziału w tej modlitewnej adoracji.
 6. Diakon Józef zakończył swoją praktykę pośród nas. Dziękujemy Diakonowi za wszelką pomoc w pracach duszpasterskich w naszej Parafii i życzymy Błogosławieństwa Bożego w dalszej pracy.
 7. Jednocześnie witamy ks. Andrzeja Piszczka, który przez dwa tygodnie będzie miał zastępstwo w naszej Parafii.
 8. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek  – św. Jana Marię Vianneya

- w czwartek –  Święto Przemienienia Pańskiego

- w sobotę – Św. Dominika, prezbitera;

 1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
 2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom w nadchodzącym tygodniu życzymy Bożego Błogosławieństwa oraz opieki naszego patrona św. Maksymiliana.