XXV Niedziela Zwykła

 1. kwiatyW czwartek grupa naszej młodzieży przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania. składam serdeczne podziękowanie ks. Andrzejowi, panu organiście Zbyszkowi i zespołowi młodzieżowemu za przygotowanie tej uroczystości. Rodzicom dziękujemy za dar ołtarza. A młodzieży życzymy jak najwięcej owoców Ducha Świętego.
 2. Młodzież klas 8 oraz szkół średnich i studentów chcących formować się duchowo i uczestniczyć w wydarzeniach parafialnych, zapraszamy na spotkania w ramach tworzącej się nowej wspólnoty dla młodzieży. Tematyką spotkań będzie -w co wierzyć i jak żyć .Pierwsze spotkanie w najbliższy piątek  o godz. 18.30.Wiecej informacji u ks. Andrzeja.
 3. Rocznica Pierwszej Komunii św. dzisiaj o godz. 14.00
 4. Msza św. i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania dzisiaj o godz. 17.00.
 5. W najbliższą sobotę dzieci naszej parafii przystąpią do Pierwszej Komunii św. Obowiązkowe spotkania:

Grupa I -  SP 24 oraz  SP 28 kl.  IV b  - we wtorek o godz. 18.45  Spowiedź dla dzieci komunijnych i rodziców w czwartek  o 17.00.

Grupa II – SP 28 kl. IVa i IVc – w środę o godz. 18.45. Spowiedź dla i dzieci i rodziców w czwartek o godz. 17.30.

 1. Msza św. i spotkanie dla dzieci, które rozpoczynają przygotowania się do I Komunii św. i ich Rodziców w najbliższą niedzielę o godz.  14.00
 2. Zapraszamy na cotygodniową adorację - Godzinę Świętą w czwartek o godz. 20.00. Osoby chętne do pomocy w prowadzeniu adoracji zapraszamy do ks. Sylwestra.
 3. Pokutny Marsz Różańcowy w intencji Ojczyzny najbliższą w sobotę. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 10.00 – w kościele garnizonowym.
 4. Zapraszamy na Pielgrzymkę Kół Różańcowych do Sanktuarium Matki Miłosierdzia w Piekoszowie w sobotę 3 października. Zapisy  w zakrystii.
 5. Parafialna pielgrzymka do Niepokalanowa z nawiedzeniem grobu ks. Jerzego Popiełuszki planowana jest na  sobotę 17 października. Zapisy w zakrystii.
 6. Od następnej niedzieli możemy zamawiać intencje Mszy świętych na przyszły rok.
 7. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w poniedziałek –  święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

- w środę – św. Ojca Pio, prezbitera;

- w sobotę – Rocznica poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach

 1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
 2. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej.