Poniedziałek Wielkanocny

  1. chrystus32Trwamy w radości Zmartwychwstania Chrystusa. Składamy Serdeczne „Bóg zapłać” składamy Księżom wikariuszom i osobom im pomagającym za przygotowanie Grobu Pańskiego i

„Bóg zapłać” Panom Kościelnym, Pani Organistce, Chórowi, Ministrantom, Lektorom i Zespołowi młodzieżowemu za oprawę liturgiczną podczas Triduum Paschalnego. Różom Różańcowym, oraz prowadzącym i uczestnikom Godziny Świętej i młodzieży za przygotowanie  adoracji.

Bóg zapłać za podzielenie się święconką, dzięki tym darom oraz przekazanym przez   Caritas ponad 40 rodzin otrzymało obfite paczki na święta.

  1. W najbliższą niedzielę 11 kwietnia przypada uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to patronalne święto Caritas. Naszymi ofiarami do puszek wesprzemy dzieła prowadzone przez Caritas diecezjalną. Do tego święta przygotowujemy się Nowenną do Miłosierdzia Bożego, od wtorku będzie  odprawiana codziennie przed Mszą świętą wieczorną
    o godz. 17.45. a jutro w drugi dzień świąt po Mszy o godz. 14.00
  1. W czwartek na godz. 20.00 zapraszamy na Godzinę Świętą. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską.
  1. Spotkanie Kręgu Biblijnego w najbliższy piątek po Mszy św. wieczornej.
  1. Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się zapisy uczniów klas 7 do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w roku szkolnym 2021/2022. Kwestionariusze do pobrania na stronie parafialnej. Zapisy u ks. Piotra w Zakrystii.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy trwania w radości Zmartwychwstania Pańskiego.