Dzisiaj  o 14.00 Msza św. i  obowiązkowe spotkanie organizacyjne  a w najbliższą niedzielę o 14.00 Msza a po Mszy obowiązkowe spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania oraz ich rodziców.

 

W spotkaniach można uczestniczyć poprzez transmisję internetową na naszej parafialnej stronie a po spotkaniu potwierdzić udział poprzez przysłanie maila na adres parafii

 

 

W przyszłą niedzielę /14.06/ o godzinie 14.00 Msza św. i spotkanie organizacyjne dla rodziców i młodzieży klas VII, którzy rozpoczynają przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w przyszłym 2021 roku.

Rozpoczynamy również internetowe zapisy uczniów klas VII do przyjęcia Bierzmowania w 2021 roku. Deklarację trzeba pobrać >>>  DEKLARACJA

Wypełnioną deklarację należy przesłać mailem na adres  -   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejscem przyjęcia Sakramentu Bierzmowania jest parafia zamieszkania. Osoby pragnące przyjąć ten sakrament w parafii św. Maksymiliana muszą dostarczyć zgodę własnej parafii na przygotowanie i przyjęcie Bierzmowania w parafii Maksymiliana.