1. Rocznica Pierwszej Komunii świętej dzisiaj o godz. 14.00

 2. W poniedziałek 13 dzień miesiąca, który poświęcony jest Matce Bożej Fatimskiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18.00 a później Majówka, Różaniec Fatimski i Procesja. Nabożeństwu Fatimskiemu w tym roku będzie przewodniczył Ks. dr Marcin Jastrząb – Kanclerz naszej Kurii

 3. Na Godzinę Świętą zapraszamy w czwartek o 19.00

 4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej w najbliższy piątek o godz. 16.45 – SP nr 24 a godz.. 18.30 - SP nr 28

 5. Pierwsza Komunia w 2025 roku planowana jest na sobotę 31 maja.

 6. W najbliższą niedzielę kończy się czas zapisywania do Sakramentu Bierzmowania. Obowiązkowe spotkanie dla rodziców i młodzieży w niedzielę o godz. 17.00.

 7. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się w naszej parafii zbiórka do puszek na kieleckie hospicjum w ramach akcji Pola Nadziei. Słowo Boże będzie głosił ks. Krzysztof Banasik – z- ca dyrektora Caritas.

 8. Zapraszamy do zapisywania się na 24–godzinny Nieustanny Różaniec z 14/15 maja. Lista do zapisów na poszczególne godziny w zakrystii.

 9. Na sobotę 1 czerwca planowana jest parafialna pielgrzymka do Częstochowy na Ogólnopolski zjazd Róż Różańcowych. Informacje i zapisy w zakrystii.

 10. SP nr 24 zaprasza na Dzień Otwarty w piątek 17 maja: od godz. 16.30 do 18.00

 11. Biskupi Polscy apelują o ochronę Zycie od poczęcia do naturalnej śmierci. Treść komunikatu w gablocie i na stronie naszej Parafii.

 12. Możliwość wyjazdu na pielgrzymkę do Francji – informacje w gablocie.

 13. W liturgii wspominamy

we wtorek – św. Macieja, apostoła,

w czwartek - święto św. Andrzeja Boboli, prezbitra i męczennika

 1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

 2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.

 3. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy wielu łask i Bożego błogosławieństwa.