1. Dzisiaj Niedziela Adoracyjna - o godz.15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia a o godz.15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych

- o 16.30 nabożeństwo czerwcowe i procesja wokół kościoła

 1. Ofiarami do puszek , które są przy wyjściach możemy dziś wesprzeć budujące się świątynie i małe parafie borykające się z trudnościami materialnymi..

 2. Zapraszamy na Nabożeństwa czerwcowe , które odprawiane są w naszym kościele w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej ok. godz. 18.30, a w niedzielę o godz. 16.30.

 3. W środę spotkanie Rycerstwa Niepokalanej po nabożeństwie wieczornym.

 4. Trwamy w oktawie Bożego Ciała – w dni powszednie po Mszy wieczornej procesja wokół kościoła. Zakończenie Oktawy z uroczysta procesją do ołtarzy wokół kościoła i poświęcenie wianków w czwartek o godz. 18.00. zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatów i niesienia poduszek. Prosimy o pomoc w przygotowaniu ołtarzy.

Również w czwartek – pierwszy miesiąca o godz. 17.15 różaniec w intencji Ojczyzny a następnie Msza za Ojczyznę i o nowe powołania.

 1. Na Godzinę Świętą zapraszamy w czwartek na 19.00

 2. W piątek – pierwszy miesiąca. Msze św. o 7.00;oraz 7.30 i 18.00 z nabożeństwem pierwszo piątkowym. Spowiedź na mszach porannych i po południu od 17.15.  Mszą o godz. 18 rozpoczynamy Jerycho Różańcowe.

 3. Pielgrzymka Parafialna do Kalwarii Zebrzydowskiej będzie w sobotę 8 czerwca… Wyjazd o godz. 6.00. Zbiórka 5.50

 4. W przyszłą niedzielę 09 Czerwca w naszej Parafii odbędzie się Festyn Rodzinny. W godz. od 10.00 do 14.00 . Tradycyjnie jak w poprzednich latach będą różne atrakcje – konkursy, zabawy, loterie, ciasta, zjeżdżalnie dla dzieci, grill, kawa i wiele innych. Zakończenie Festynu to losowanie nagród głównych.

Osoby pragnące pomóc w organizacji prosimy o kontakt z ks. Piotrem Orlikowskim.

 1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w poniedziałek - św. Karola Lwangi i towarzyszy.

- w środę– Św. Bonifacego bp. i męczennika;

- w piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego ( nie ma postu )

- w sobotę – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i składamy podziękowanie za ofiary na potrzeby naszej parafii

 2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego i błogosławionego tygodnia.