Wyjazd Parafialnego Zespołu Caritas
Data publikacji: środa, 13-05-2026
We wtorek, 12 maja br., Parafialny Zespół Caritas działający przy naszej parafii, udał się na wyjazd do Wiślicy, Buska-Zdroju oraz Solca-Zdroju.
Najpierw zwiedziliśmy najważniejsze miejsca w Wiślicy: Bazylikę Kolegiacką, Dom Długosza, Muzeum Archeologiczne (filia Muzeum Narodowego w Kielcach) oraz grodzisko.
Następnie pojechaliśmy do Buska-Zdroju, gdzie nawiedziliśmy kaplicę wieczystej adoracji przy parafii św. Brata Alberta, park zdrojowy oraz tężnię. Wyjazd zakończyliśmy biesiadą przy ognisku w Solcu-Zdroju.
PZC par. św. Maksymiliana Marii Kolbe w Kielcach
Pozostałe aktualności
czwartek 04.06.2026
wtorek 02.06.2026
czwartek 21.05.2026
czwartek 14.05.2026
poniedziałek 11.05.2026
wtorek 21.04.2026
sobota 18.04.2026
niedziela 12.04.2026
czwartek 09.04.2026
niedziela 05.04.2026
sobota 04.04.2026









































