domek   Koncert odbędzie się 20 stycznia 2017 roku o godz. 19.00 w Kielcach – Hala Legionów, ul. Leszka Drogosza 2. Organizatorem koncertu jest Fundacja „Światło-Życie”, producentem wykonawczym jest Sarim Event.

 Więcej informacji www.betlejemwpolsce.pl

 betlejem1b betlejem2b

Koncert Kieleckie Betlejem został objęty patronatem Ks. Biskupa Jana Piotrowskiego oraz Konferencji Episkopatu Polski na czele z Ks. Arcybiskupem Stanisławem Gądeckim. Patronem medialnym przedsięwzięcia jest telewizja Polska S. A.

Koncert Kieleckie Betlejem będzie miał nie tylko muzyczny charakter: podczas koncertu powstanie przestrzeń publiczna, która umożliwi włodarzom miasta oraz
Ks. Biskupowi, złożenie życzeń i połamanie się opłatkiem z publicznością-mieszkańcami miasta i diecezji kieleckiej. Wydarzenie stworzy zatem przestrzeń do wspólnego, obywatelskiego świętowania czasu Bożego Narodzenia. Dlatego też trasa koncertowa Betlejem w Polsce ma również wymiar kulturowy i obywatelski, a nawet misyjny.

Mamy nadzieję na Państwa przybycie i promowanie koncertu w swoich wspólnotach parafialnych, środowiskach pracy, szkołach i urzędach. Tym bardziej, że koncert ten będzie odbywał się także w następnych latach - stanie się on trwałym elementem tradycji wspólnego kolędowania i składania sobie życzeń w przestrzeni publicznej, kontynuując i rozwijając w ten sposób polską tradycję budowania wspólnoty w kontekście Świąt Bożego Narodzenia.

Bilety nabywać można w Kurii Diecezjalnej – Referent Ruchu Światło - Życie Pan Sławomir Cedro tel. 608 478 596. Koszt biletów 40 zł; 60 zł; 80 zł. Dochód z koncertu przeznaczony jest na Fundację "Światło Życie".  Jest także możliwość dostarczenia biletów do wspólnot parafialnych, Ruchów i Stowarzyszeń.