II Niedziela Wielkanocy

- Miłosierdzia Bożego

  1. faustyna Dziś uroczystość Miłosierdzia Bożego. Jest to patronalne święto Caritas. Naszymi ofiarami do puszek, które są przy wyjściu z kościoła możemy wesprzeć dzieła prowadzone przez Caritas diecezjalną. Pragniemy w to Święto podziękować naszemu Parafialnemu Zespołowi Caritas za zaangażowanie w pomoc dla potrzebujących z naszej wspólnoty. Grupa ta przygotowuje paczki na święta, zajmuje się wydawaniem raz w miesiącu produktów, z krótkimi terminami ważności oraz opieką jako wolontariusze nad osobami korzystającymi z programu „ Na codzienne zakupy”. Zapraszamy chętnych do pomocy w tej Grupie Charytatywnej. Zapisy i informacje w zakrystii.
  1. Trwają zapisy uczniów klas VII  z naszej Parafii do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w przyszłym roku szkolnym. Deklarację wraz z  informacjami trzeba pobrać z parafialnej strony internetowej. Zapisy u Ks. Piotra.
  1. Zapraszamy do zapisywania się na 24–godzinny Nieustanny Różaniec z 14/15 kwietnia. Lista do zapisów na poszczególne godziny w zakrystii.
  1. Zapraszamy na Godzinę Świętą w czwartek o 20.00
  1. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 17.15
  1. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej w piątek po Mszy św. wieczornej.
  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego kościoła.
  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy, by Zmartwychwstały Chrystus obdarzał swą mocą, pokojem, radością i nadzieją.