XXVII Niedziela zwykła

 1. rzaniecDziś przeżywamy Niedzielę Adoracyjną

- o godz.15.15 Zmiana Tajemnic Różańcowych

 1. Trwa październik, miesiąc różańcowy. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy w dni powszednie o godz. 17.15, a w niedziele na godz. 16.30.
 2. W najbliższy poniedziałek o godz. 18.00 będzie Msza św. w intencji szkoły nr 28 z racji jubileuszu 50- lecia szkoły. Zapraszamy nauczycieli , rodziców, dzieci oraz absolwentów tej szkoły
 3. W środę o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. w intencji ks. prałata Franciszka Beraka z racji imienin. Ks. Prałat pomaga w pracy duszpasterskiej w naszej wspólnocie.
 4. W przyszłą niedzielę 10 października będziemy obchodzić XX Dzień Papieski. Po Mszach św. będziemy mogli złożyć ofiary do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny, przeznaczony dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
 5. Również w przyszła niedzielę o godz. 14.00 Msza św. i poświęcenie różańców dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św.
 6. Spotkanie Rycerstwa Niepokalanej odbędzie się w środę po wieczornej Mszy św.
 7. Parafialna pielgrzymka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach w najbliższą sobotę. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Wyjazd o godz.6.00
 8. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 20.00, podczas której rozważamy Mękę Pańską przed Najświętszym Sakramentem. Będziemy się modlić z intencją o uzdrowienie i uwolnienie od wszelkich duchowych zniewoleń.
 9. W najbliższy piątek po Mszy św. zapraszamy na spotkanie Kręgu biblijnego.  Zachęcamy nowe osoby do poznawania i umiłowania Słowa Bożego.
 10. Zapraszamy na spotkanie formacyjne lektorów, ministrantów oraz kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 10:00
 11. Możemy już zamawiać intencje Mszy św. na przyszły 2022 rok.
 12. Zbliża się miesiąc listopad – to czas szczególnej duchowej więzi ze zmarłymi oraz modlitwy w ich intencji. Zapraszamy do wypisywania kartek wypominkowych – rocznych, półrocznych, kwartalnych oraz jednorazowych. Kartki wypominkowe wyłożone są na ołtarzach w bocznych kaplicach w naszym kościele. Wypisane kartki możemy składać w zakrystii lub kancelarii.
 13. Parafialna pielgrzymka do Lwowa planowana jest w dniach 20-22 maja 2022 roku. Więcej informacji i zapisy u ks. Sylwestra
 14. W tym tygodniu wspominamy

        - w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu

        - we wtorek – św. Faustynę Kowalską, zakonnicę

          - w czwartek – NMP Różańcowej

         -w  sobotę - bł. Wincentego Kadłubka biskupa

 1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej
 2. Składamy Bóg zapłać za wszystkie ofiary na potrzeby naszej Parafii.
 3. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej Różańcowej i św. Maksymiliana na każdy dzień