III Niedziela zwykła
Dzisiejsza niedziela jest ustanowioną przez papieża Franciszka niedzielą Słowa Bożego. Nasza uwagę kierujemy w stronę Biblii, która jest Słowem Życia niosącym Zbawienie. Zachęcamy do podjęcia osobistej lektury Pisma Świętego.
- Wyjazd dzieci na ferie do Rabki – Zdroju jutro z parkingu obok basenu o 7.30. Prosimy aby dzisiaj uzupełnić formalności związane z wyjazdem.
- W środę 27 stycznia będzie Międzynarodowy Dzień Pamięci o ofiarach Holokaustu. Na znak solidarności o godz. 18.00 możemy zapalić świece w oknach naszych mieszkań.
- W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o 20.00. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską.
- W piątek wspólne wyjście do kina na film o Prymasie Tysiąclecia – „Wyszyński – zemsta czy przebaczenie” seans o godz. 16.00 – zapisy i informacje w zakrystii
- W tym tygodniu w liturgii wspominamy:
- w poniedziałek - Św. Franciszka Salezego biskupa
- we wtorek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła
- w środę – Św. Tymoteusza i Tytusa, biskupów;
- w piątek – Św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła;
- Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
- Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
- Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w rozpoczynającym się tygodniu Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i naszego patrona św. Maksymiliana.