V Niedziela zwykła

  1. wskrzeszzenie3 Dziś pierwsza niedziela miesiąca. W adoracji przed Najświętszym Sakramentem polecamy Dobremu Bogu wszystkich chorych i cierpiących. O godzinie 15.15 zmiana Tajemnic Różańcowych oraz Eucharystia w intencji Braci i Sióstr z Róż Różańcowych.
  1. Dzisiaj o 17.00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania ze SP nr 28
  1. W najbliższą niedzielę zapraszamy na Msze św. dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Podczas Mszy poświecenie świecy otrzymanej podczas chrztu św. i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych.

      O godz. 14. 00 dzieci ze szkoły  nr 24  a o godz. 17.00 dzieci ze szkoły nr. 28

  1. W czwartek o godzinie 20:00 zapraszamy na Godzinę Świętą. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską.
  1. Zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. do Sali obok zakrystii.
  1. Zachęcamy do zapisania się na „24 Godzinny Nieustanny Różaniec”, który trwa w naszej parafii z 14/15 danego miesiąca. Lista do zapisu w Zakrystii.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w czwartek – Św. Scholastyki dziewicy

- w piątek – Matki Bożej z Lourdes, jest to Światowy Dzień Chorego, w tym dniu będziemy polecać w naszych modlitwach wszystkich chorych  i cierpiących. W związku z tym dniem w najbliższą niedzielę wolontariusze z naszych szkół będą rozprowadzać pierniki i przeprowadzą zbiórkę na sprzęt medyczny dla osób chorych przebywających w hospicjach.

  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i  świętego Maksymiliana na każdy dzień.