VI Niedziela zwykła

  1. gora Zapraszamy dzisiaj na Msze św. dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej. Podczas Mszy poświecone zostaną świece otrzymane  na  chrzcie św. i odnowimy przyrzeczenia chrzcielne.                          O godz. 14. 00 dzieci ze szkoły  nr 24  a o godz. 17.00 dzieci ze szkoły nr. 28
  1. W związku z Światowym Dniem Chorego wolontariusze z naszych szkół po Mszach będą rozprowadzać pierniki i przeprowadzą zbiórkę na sprzęt medyczny dla osób chorych przebywających w hospicjach.
  1. W czwartek o godzinie 20:00 zapraszamy na Godzinę Świętą. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską.
  1. W piątek zapraszamy na 17.15 na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego
  1. W najbliższą niedzielę zapraszamy na Mszę św. i obowiązkowe spotkanie młodzież, która przygotowuje się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania:

  godz. 14.00 młodzież  SP nr 24 i pozostałe szkoły                 a o godz. 17.00 młodzież SP 28  

  1. Klasztor Ojców Kapucynów zaprasza w sobotę 26 lutego młodzież męską od klasy 7 do klas maturalnych - na spotkanie o „kształtowaniu dobrego serca człowieka” Informacje i zapisy w zakrystii.
  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- poniedziałek - św. Cyryla i Metodego - Patronów Europy

  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  1. Bóg zapłać za ofiary składana na potrzeby naszej Parafii.
  1. Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu, życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i świętego Maksymiliana na każdy dzień.

LITANIA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY