XII Niedziela zwykła

 1. trojca Trwamy w Oktawie Bożego Ciała. Codziennie po Mszy świętej wieczornej procesja wokół kościoła. W czwartek o godz. 18.00 zakończenie oktawy i procesja do 4 ołtarzy wokół kościoła oraz błogosławieństwo wianków.
 2. W środę o godz. 18.00 będzie msza św. w intencji Ks. Piotra z racji imienin oraz prałata Lucjana z okazji 60 rocz. święceń kapłańskich.
 3. We wtorek o 7.30 Msza św. w intencji P. Pawła naszego organisty z racji imienin.
 4. W czwartek o 18.00 będziemy modlić się za p. Jana naszego emerytowanego kościelnego również z okazji imienin.
 5. W najbliższą środę 23 czerwca obchodzimy dzień Ojca. Wszystkich Ojców obejmujemy naszą modlitwą.
 6. W czwartek na godz. 20.00 zapraszamy na Godzinę Świętą. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mękę Pańską. Będzie to ostania Godzina Święta w tym roku szkolnym.
 7. W piątek – zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy Dyrekcję, Nauczycieli, wszystkich pracujących w szkole, Uczniów oraz ich Rodziców na Uroczystą Mszę św. o godz. 8.00
 8. W piątek po Mszy wieczornej zapraszamy na Krąg Biblijny. Zachęcamy do udziału, aby lepiej poznawać Boże Słowo.
 9. Zapraszamy na Festyn parafialny już w przyszłą niedzielę od godz. 11:00 – 15:00 w ogrodzie parafialnym. W programie zabawy i konkursy rodzinne, zjeżdżalnie, służby mundurowe, kącik kulinarny, grill i inne ciekawe atrakcje.
 10. Rodziców, którzy zapisali dzieci na wyjazd do Energylandii prosimy o potwierdzenie wyjazdu i uzupełnienie zgody na wyjazd dziecka.
 11. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:

- we wtorek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

- w czwartek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela,

- w piątek – uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.(w związku z tym nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych)

- w sobotę - wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

 1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii
 2. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

 Solenizantom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia a  Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy dobrego i błogosławionego tygodnia