XVIII Niedziela zwykła

  1.  Maksymilian2 W czwartek - pierwszy miesiąca. O 17.15 Różaniec za Ojczyznę, o 18.00 Msza Św. w intencji Ojczyzny i o nowe powołania do Służby Bożej.
  2. W piątek – pierwszy miesiąca. Spowiedź na Mszach św. porannych i po południu od 17.15. Po Mszy Św. wieczornej rozpoczniemy Jerycho Różańcowe, które będzie w piątek do godz. 21.00, a w sobotę od 6.30 do godz. 18.00. Zachęcamy serdecznie od udziału w tej modlitewnej adoracji.
  3. W sobotę –pierwsza miesiąca – o godz. 17.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
  4. Również w sobotę 06 sierpnia wyruszy piesza pielgrzymka z Wiślicy na Jasna Górę. Można się jeszcze zgłosić do udziału w pielgrzymce. W poniedziałek 08 sierpnia grupa pielgrzymów przybędzie do naszej Parafii na nocleg.
  5. W przedsionku Kościoła znajdują się Legitymacje Grupy Duchowej. Dla Osób, które poprzez modlitwę chcą duchowo towarzyszyć Kieleckiej Pielgrzymce,
  6. Zbliża się Uroczystość Odpustowa ku czci śwMaksymiliana, naszego Patrona. W tym roku wyjątkowo Nasz Odpust zbiegnie się z nawiedzeniem naszej Parafii przez figurę Michała Archanioła z Groty w Gargano. Tradycyjnie każda rodzina otrzyma zaproszenie które rozniosą ministranci.
  7. W liturgii w tym tygodniu wspominamy:

- w poniedziałek - św. Alfonsa Marię Luguoriego bp i doktora kościoła

- w  czwartek  – św. Jana Marię Vianneya

- w sobotę –  Święto Przemienienia Pańskiego

  1. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszej Parafii.
  2. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
  3. Wszystkim Parafianom i Gościom w nadchodzącym tygodniu życzymy Bożego Błogosławieństwa oraz opieki naszego patrona św. Maksymiliana.