XXVI Niedziela zwykła

  1. serce2 Dziś o 14.00  Msza święta i spotkanie dla Dzieci i ich Rodziców, które rozpoczynają przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej w przyszłym roku.
  2. W sobotę rozpoczniemy Październik – miesiąc szczególnie poświęcony Matce Bożej i Modlitwie Różańcowej. Serdecznie zapraszamy Dzieci, Młodzież i Dorosłych na Nabożeństwa Różańcowe, w dni powszednie codziennie na godz. 17.15, a w niedzielę na godz. 16.30. po Nabożeństwie zapraszamy na Eucharystię.
  3. W czwartek zapraszamy na Godzinę Świętą o 20:00, podczas której rozważamy Mękę Pańską przed Najświętszym Sakramentem.
  4. Również w czwartek zapraszamy na Mszę św. o 18.00. Będziemy dziękować Panu Bogu za 10 lat posługi w naszej parafii ks. Proboszcza.
  5. W sobotę - Pierwsza sobota  miesiąca – o 17.15 Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP połączona z różańcem. W tym dniu również odbędzie się pielgrzymka Róż Różańcowych do Piotrkowic. Wyjazd o godz. 8.00 z  parkingu obok basenu.
  6. W najbliższą niedzielę Pierwszą Miesiąca - Niedziela Adoracyjna, o godz. 15.15. Zmiana Tajemnic Różańcowych.
  1. Parafialna pielgrzymka do sanktuarium Bożego Miłosierdzia i sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach - połączona ze spotkaniem wspólnot Margaretkowych odbędzie się  sobotę 8 października. Informacje i zapisy w zakrystii.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- w poniedziałek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Kielcach

- w środę– Św. Wacława, męczennika

- w czwartek – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;

- w piątek - Św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła;

- w sobotę– Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła

  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej
  2. Składamy podziękowanie  za wszelkie ofiary na potrzeby naszej Parafii.

 Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Maksymiliana na każdy dzień