III Niedziela Wielkiego Postu

1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych: Drodze Krzyżowej, w każdy piątek o godz. 17.15 – dla Dzieci, a po Mszy świętej wieczornej o godz. 18.30 dla Dorosłych i Młodzieży oraz  Gorzkich Żalach z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz. 16.30.

2. W najbliższą sobotę o godz. 12.00 młodzież naszych szkół przez posługę  Ks. Bp Andrzeja Kalety przyjmie Sakrament Bierzmowania . Spowiedź dla młodzieży, świadków i rodziców w czwartek o godz. 16.30.

3. Do puszek, które są przy wyjściu z kościoła możemy  składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i Ciemnicy.

4. W zakrystii i przy wyjściu z kościoła możemy nabywać baranki wielkanocne. Cena baranka to ciepły posiłek dla potrzebującego dziecka.

5. Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych oraz dla dzieci i młodzieży rozpoczną się w naszej Parafii w V niedzielę Wielkiego Postu – 26 marca

6. W najbliższą środę istnieje możliwość wyjścia do kina  „ Moskwa” na film „Opiekun” Seans godz. 18.30. Bilety w cenie 12 zł do zakupu przy wejściu w kasie kina.

7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

8. Serdeczne podziękowanie za wszelkie ofiary składane na potrzeby  naszej Parafii.

9. Wszystkim Parafianom i Gościom w rozpoczynającym się tygodniu życzymy Bożego błogosławieństw, opieki Matki Bożej i Świętego Maksymiliana na każdy dzień.