V Niedziela Wielkanocna

1.mbczestochowska  Dziś Pierwsza Niedziela Miesiąca - Niedziela Adoracyjna.O godz. 15.15 Zmiana Tajemnic Różańcowych, a o 16.30 Naboż. Majowe

2. Nabożeństwa Majowe w naszym kościele odprawiamy w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej , a w niedzielę i uroczystości o godz.16.30. Serdecznie zapraszamy.

3. Próba dzieci komunijnych jutro o godz. 16.45 – SP 24 i o godz.18.45 – SP 28

4. W czwartek  zapraszamy na Godzinę Świętą o godz. 19.00. Przed Najświętszym Sakramentem będziemy rozważać Mekę Pańską.

5. Zapraszamy do zapisywania się na 24–godzinny Nieustanny Różaniec z 14/15 maja. Lista do zapisów na poszczególne godziny w zakrystii.

6. W sobotę 13 maja zapraszamy czcicieli Matki Bożej na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, które rozpoczniemy Mszą świętą o godz. 18.00, później Majówka, Różaniec Fatimski i Procesja. Mszę świętą i Słowo Boże wygłosi Krzysztof Banasik – z-ca dyrektora naszej Caritas.

7. Również w sobotę Rycerstwo Niepokalanej z naszej Parafii  prowadzi Dzień Skupienia w kościele przyl. Wesołej . Początek o godz. 9.30. Serdecznie zapraszamy

8. Rocznica Pierwszej Komunii  św. w najbliższą niedzielę o godz, 14.00

 9. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie O. Ryszarda Żubra z Niepokalanowa, który przybliży nam działalności Rycerstwa Niepokalanej.

10. Również w najbliższą niedzielę przed kościołem odbędzie się kwesta na kieleckie Hospicjum im . Matki Teresy  w ramach akcji „Pola Nadziei”

11. Na sobotę 3 czerwca planowana jest parafialna pielgrzymka do Częstochowy na Ogólnopolski zjazd Róż Różańcowych. Informacje i zapisy w zakrystii.

12. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

- we poniedziałek– Św. Stanisława, biskupa i męczennika;

- we wtorek – Uroczystość NMP Matki Łaski Bożej, głównej Patronki Miasta

13.  Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.

14. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie ofiary na potrzeby naszej Parafii.

 15. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy w nadchodzącym tygodniu opieki Matki Bożej i św. Maksymiliana. na każdy dzień.

.

.